Способи оплати замовлень
Оплата за товари приймається виключно в національній валюті України, гривні. Для більшості товарів на сайті доступна оплата по факту, або післяплата. Здійснити оплату замовлення Ви можете будь-яким вказаним нижче способом.

Оплата готівкою
При оплаті готівкою Ви оплачуєте замовлення в момент його отримання. Разом з товаром Вам будуть надані видаткова накладна і гарантійний талон

Безготівковий розрахунок
Оплата на банківский рахунок. Ви можете оплатити замовлення декількома способами: через Інтернет (використовуючи Приват24, Монобанк та ін.), у відділеннях банків, або з використанням платіжних терміналів (за реквізитами).
Зверніть увагу: відвантаження замовлень, оплачених по безготівковому розрахунку (наприклад, банківскою карткою) здійснюється тільки ПЛАТНИКУ, вказаному в платіжному документі, з пред'явленням документа, що посвідчує особу! Ніяких банківських даних (номер картки, рахунку і т.п.) на сайті залишати не потрібно!

Післяплата
Форма оплати можлива тільки за умови доставки компанією-перевізником "Нова Пошта". Післяплата: Ви сплачуєте за товар при отриманні у відділенні перевізника.
Зверніть увагу: за використання послуги "Післяплата" компанія "Нова Пошта" утримує комісію 20 гривень + 2% від вартості посилки.

Ми залишаємо за собою право відмовити в даній формі оплати клієнтам, які раніше з будь-яких причин відмовлялися від відправлених нами посилок.

В будь якому випадку при оформленні Вами замовлення товарів на сайті менеджер зв'яжеться з вами і уточнить деталі замовлення та зручний Вам спосіб оплати.

Товар додано до списку бажань
Товар додано для порівняння.